JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.

Jak o boty pečovat

Dotazy se množí, proto máme pro vás malý manuál, kde najdete vše o tom, jak o vaše boty pečovat. 

Wills Vegan Shoes

  • kůže z bio-olejů/ mikrovlákno: otírejte vlhkým hadříkem, nebo houbičkou v případě většího znečištění. Pro větší lesk lze aplikovat jakýkoliv univerzální krém na boty (v příslušné barvě nebo bezbarvý) a rozleštit. Použití impregnačních ani jiných ošetřujících přípravků nedoporučujeme, protože nejsou určeny primárně na tento typ materiálů a navíc u většiny modelů impregnace není potřeba vzhledem k voděodolnosti samotného materiálu. Pozor na přímé zdroje tepla, které mohou obuv poničit, např. sušení bot přímo na topení/kamnech se nedoporučuje, mohlo by dojít k poškození materiálu.
  • vegan semiš: čistěte ideálně suchým měkkým kartáčem, v případě většího zněčištění je možné vyčistit vlhkým kartáčkem a jemným mýdlem/šamponem, pak nechat volně uschnout. Použití impregnačních ani jiných ošetřujících přípravků nedoporučujeme, protože nejsou určeny primárně na tento typ materiálů a navíc u většiny modelů impregnace není potřeba vzhledem k voděodolnosti samotného materiálu. Pozor na přímé zdroje tepla, které mohou obuv poničit, např. sušení bot přímo na topení/kamnech se nedoporučuje, mohlo by dojít k poškození materiálu.

Muroexe 

  • mikrovlákno: otírejte vlhkým hadříkem, v případě většího znečištění kartáčkem a jemným mýdlem/šamponem. Následně nechte volně uschnout. Impregnace není u nabízeného modelu vhodná ani žádoucí, protože se jedná o letní prodyšnou obuv.

Paez

  • bavlna: vyčistěte vaše paezky pomocí kartáče, studené vody a jemného mýdla. Nechte volně uschnout (ne u zdroje tepla ani na přímém slunci, mohlo by dojít k vyblednutí barev). Nepoužívejte pračku ani sušičku.