JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.

Cross Hiking boots

 

Víceúčelové trekingové boty vhodné jak pro turistiku, tak chůzi po městě

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Na objednávku (7-14 dní) Na objednávku (7-14 dní) Na objednávku (7-14 dní) Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
3 700 Kč 3 700 Kč 3 700 Kč 3 700 Kč 3 700 Kč 3 700 Kč 3 700 Kč
   
Značka Wills vegan shoes
Kategorie Pánské
 

Svršek z Lyliane 3DXM materiál, prodyěné, voděodolné (ale ne nepromokavé!), oděru odolné.

Vstřikované podešve pro vysokou přilnavost a odolnost, 32 5mm vysokých výstupků umožňující použití na rozličných terénech.

Vyjímatelné EVA stélky pro podporu chodidla.

 

Obuv je voděodolná. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v lehkém dešti, procházet mělkými kalužemi, mokrou trávou nebo trochou sněhu a vaše nohy zůstanou suché. Nedoporučujeme procházet hlubokým sněhem, loužemi, nebo zůstávat déle v silném dešti jednoduše proto, že voda v těchto případech pravděpodobně pronikne do boty částí kolem jazyka, nebo dírkami pro tkaničky. A mokré nohy asi nechcete.

Boty můžete nosit i chladnějších teplotách, ale nejsou zateplené, proto doporučujeme silnější teplou ponožku, abyste si i v mrazivém počasí udrželi nohy v teple.

Péče a údržba

Veganský semiš před čištěním uschnout a poté vykartáčujte kartáčem na semiš, nebo podobným jemnějších kartáčem. V případě velkého znečištění je možné použít hadřík nebo kartáč a teplou vodu s jemným mýdlem. Následně usušte ručníkem nebo papírovou utěrkou. Neumisťujte obuv do bezprostřední blízkosti zdroje tepla, může dojít k poškození materiálu.

Prosíme nepoužívejte impregnační a jiné ochranné prostředky. Nejsou určené k ošetření veganské kůže a mohlo by dojít k poškození materiálu. Jejich použití vzhledem k nepromokavosti samotného materiálu není potřeba.

 

barva černá, šedá
styl sportovní
výrobce Wills Vegan Shoes