JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.

Waterproof walking boots

 

Nepromokavé trekingové polobotky pro procházky mírným terénem nebo do města

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Na objednávku (7-14 dní)
Varianta
3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč
   
Značka Wills vegan shoes
Kategorie Dámské
 

Vhodné pro chůzi po městě, lesem, nebo nepříliš náročným kopcovitým terénem.

Svršek z Lyliane 3DXM a Cordura materiál, oděru a otěru odolné.

Nepromokavá konstrukce se speciální voděodolnou membránou, jazyk je vcelku se svrškem boty, svršek umožňující prodyšnost a dlouhotrvající voděodolnost

PU mezipodešev s mikro vzduchovými bublinami pro odpružení a vrstva TPU pro maximální kontrol u a stabilitu

Vysoce přilnavá TPU podešev s ochrannou špičkou.

Vyjímatelné EVA stélky pro podporu chodidla.

 

Obuv je voděodolná a nepromokavá. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v dešti, hlubokém sněhu, procházet loužemi a vaše nohy zůstanou suché. 

Značka Will's Vegan Shoes používá k výrobě svých bot a doplňků vysoce kvalitní veganské usně a semiš, proto je péče o jejich výrobky opravdu snadná. Při kontaktu s vlhkostí na obuvi nevznikají skvrny a funguje bez problému i v mokrých nebo blátivých podmínkách.

Obuv je voděodolná a nepromokavá. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v dešti, hlubokém sněhu, procházet loužemi a vaše nohy zůstanou suché. 

Boty můžete nosit i chladnějších teplotách, ale nejsou zateplené, proto doporučujeme silnější teplou ponožku, abyste si i v mrazivém počasí udrželi nohy v teple.

Péče a údržba

Veganský semiš před čištěním uschnout a poté vykartáčujte kartáčem na semiš, nebo podobným jemnějších kartáčem. V případě velkého znečištění je možné použít hadřík nebo kartáč a teplou vodu s jemným mýdlem. Následně usušte ručníkem nebo papírovou utěrkou. Neumisťujte obuv do bezprostřední blízkosti zdroje tepla, může dojít k poškození materiálu.

Prosíme nepoužívejte impregnační a jiné ochranné prostředky. Nejsou určené k ošetření veganské kůže a mohlo by dojít k poškození materiálu. Jejich použití vzhledem k nepromokavosti samotného materiálu není potřeba.

 

 

barva černá
styl sportovní
výrobce Wills Vegan Shoes