JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.

Waterproof hiking boots

 

Lehká treková obuv

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč 3 400 Kč
   
Značka Wills vegan shoes
Kategorie Dámské
 

Svršek: Lyliane 3DXM a Cordura materiál, oděru a otěru odolné

Podrážka: vstřikovaná Vibram pro zvýšenou přilnavost a odolnost

Voděodolná konstrukce se speciální voděodolnou membránou, jazyk je vcelku se svrškem boty, svršek umožňující prodyšnost a dlouhotrvající voděodolnost

Vyjímatelné EVA stélky pro podporu chodidla.

Obuv je voděodolná a nepromokavá. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v dešti, hlubokém sněhu, procházet loužemi a vaše nohy zůstanou suché. 

Značka Will's Vegan Shoes používá k výrobě svých bot a doplňků vysoce kvalitní veganské usně a semiš, proto je péče o jejich výrobky opravdu snadná. Při kontaktu s vlhkostí na obuvi nevznikají skvrny a funguje bez problému i v mokrých nebo blátivých podmínkách.

Obuv je voděodolná a nepromokavá. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v dešti, hlubokém sněhu, procházet loužemi a vaše nohy zůstanou suché. 

Boty můžete nosit i chladnějších teplotách, ale nejsou zateplené, proto doporučujeme silnější teplou ponožku, abyste si i v mrazivém počasí udrželi nohy v teple.

Péče a údržba

Veganský semiš před čištěním uschnout a poté vykartáčujte kartáčem na semiš, nebo podobným jemnějších kartáčem. V případě velkého znečištění je možné použít hadřík nebo kartáč a teplou vodu s jemným mýdlem. Následně usušte ručníkem nebo papírovou utěrkou. Neumisťujte obuv do bezprostřední blízkosti zdroje tepla, může dojít k poškození materiálu.

Prosíme nepoužívejte impregnační a jiné ochranné prostředky. Nejsou určené k ošetření veganské kůže a mohlo by dojít k poškození materiálu. Jejich použití vzhledem k nepromokavosti samotného materiálu není potřeba.

 

barva černá
styl sportovní
výrobce Wills Vegan Shoes