JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.
  • 1 z 4
 

Loafers modré

 

Modré mokasíny z jemného vegan semiše. Džíny, tričko a tyhle boty = VSL.

Dostupnost Na objednávku (7-14 dní)
Varianta
2 300 Kč
   
Značka Wills vegan shoes
Kategorie Dámské
 
  • Ušito z italského veganského semiše s certifikátem Ecolabel, splňující standardy Oeko Tex 100 a REACH
  • Prodyšné a voděodolné
  • Podpatek 1 cm
  • Ručně šité detaily
  • Měkké stélky z recyklované gumy

Značka Will's Vegan Shoes používá k výrobě svých bot a doplňků vysoce kvalitní veganské usně a semiš, proto je péče o jejich výrobky opravdu snadná. Při kontaktu s vlhkostí na obuvi nevznikají skvrny a funguje bez problému i v mokrých nebo blátivých podmínkách.

 

Obuv je voděodolná. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v lehkém dešti, procházet mělkými kalužemi, mokrou trávou nebo trochou sněhu a vaše nohy zůstanou suché. Nedoporučujeme procházet hlubokým sněhem, loužemi, nebo zůstávat déle v silném dešti jednoduše proto, že voda v těchto případech pravděpodobně pronikne do boty částí kolem jazyka, nebo dírkami pro tkaničky. A mokré nohy asi nechcete.

Boty můžete nosit i chladnějších teplotách, ale nejsou zateplené, proto doporučujeme silnější teplou ponožku, abyste si i v mrazivém počasí udrželi nohy v teple.

Péče a údržba

Veganský semiš před čištěním uschnout a poté vykartáčujte kartáčem na semiš, nebo podobným jemnějších kartáčem. V případě velkého znečištění je možné použít hadřík nebo kartáč a teplou vodu s jemným mýdlem. Následně usušte ručníkem nebo papírovou utěrkou. Neumisťujte obuv do bezprostřední blízkosti zdroje tepla, může dojít k poškození materiálu.

Prosíme nepoužívejte impregnační a jiné ochranné prostředky. Nejsou určené k ošetření veganské kůže a mohlo by dojít k poškození materiálu. Jejich použití vzhledem k nepromokavosti samotného materiálu není potřeba.barva Modrá
výrobce Wills Vegan Shoes