JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.
  • 1 z 7
 

Buckled Knee-length Boots

 

Sexy vysoké kozačky s přezkou na nízkém podpatku

Dostupnost Na objednávku (7-14 dní)
Varianta
Běžná cena 3 200 Kč
Ušetříte 600 Kč (–19 %)
2 600 Kč
   
Značka Wills vegan shoes
Kategorie Dámské
 
  • Vyrobeno z italské veganské kůže vyrobené z rostlin s použitím bio oleje získaného z obilí organicky pěstovaného v severní Evropě. Celý proces výroby i finální produkt je certifikován jako uhlíkově neutrální.
  • Prodyšné a voděodolné
  • Odolné a neklouzavé podešve s 2 cm vysokými podpatky
  • Měkké stélky z recyklované gumy
  • Zipy po celé délce bot, kovové přezky, nastavitelné boční pásky

Značka Will's Vegan Shoes používá k výrobě svých bot a doplňků vysoce kvalitní veganské usně a semiš, proto je péče o jejich výrobky opravdu snadná. Při kontaktu s vlhkostí na obuvi nevznikají skvrny a funguje bez problému i v mokrých nebo blátivých podmínkách.

Obuv je voděodolná. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v lehkém dešti, procházet mělkými kalužemi, mokrou trávou nebo trochou sněhu a vaše nohy zůstanou suché. Nedoporučujeme procházet hlubokým sněhem, loužemi, nebo zůstávat déle v silném dešti jednoduše proto, že voda v těchto případech pravděpodobně pronikne do boty částí kolem jazyka, nebo dírkami pro tkaničky. A mokré nohy asi nechcete.

Boty můžete nosit i chladnějších teplotách, ale nejsou zateplené, proto doporučujeme silnější teplou ponožku, abyste si i v mrazivém počasí udrželi nohy v teple.

Péče a údržba

Veganskou kůži otírejte hadříkem nebo kartáčem s teplou vodou a mýdlovým roztokem, poté osušte. Neumisťujte obuv do bezprostřední blízkosti zdroje tepla, může dojít k poškození materiálu. Pro opravdu lesklý vzhled můžete použít krém na boty.

Prosíme nepoužívejte impregnační a jiné ochranné prostředky. Nejsou určené k ošetření veganské kůže a mohlo by dojít k poškození materiálu. Jejich použití vzhledem k nepromokavosti samotného materiálu není potřeba.

velikost černé
výrobce Wills Vegan Shoes