JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.

Aviator 2'S černé

 

Vyšší šnerovací boty na nízkém podpatku. Bez podšívky,  ale s tlustou ponožkou v nich přečkáte i zimu a sníh v pohodě.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku (7-14 dní) Na objednávku (7-14 dní) Na objednávku (7-14 dní) Na objednávku (7-14 dní) Na objednávku (7-14 dní) Na objednávku (7-14 dní) Na objednávku (7-14 dní)
Varianta
3 090 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč
   
Značka Wills vegan shoes
Kategorie Dámské
Záruka 2 roky
 
  • Ušito z italské veganské kůže vyrobené z rostlin s použitím bio oleje získaného z obilí organicky pěstovaného v severní Evropě. Produkt i jeho výroba je uhlíkově neutrální.
  • Prodyšné a voděodolné
  • 12 oček s extra dlouhými tkaničkami
  • 4cm podpatek
  • Stélky z recyklované gumy

Will's Vegan Shoes používá k výrobě svých bot a doplňků vysoce kvalitní veganské usně a semiš, proto je péče o jejich výrobky opravdu snadná.

Při kontaktu s vlhkostí na obuvi nevznikají skvrny a funguje bez problému i v mokrých nebo blátivých podmínkách.

Obuv je voděodolná. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v lehkém dešti, procházet mělkými kalužemi, mokrou trávou nebo trochou sněhu a vaše nohy zůstanou suché. Nedoporučujeme procházet hlubokým sněhem, loužemi, nebo zůstávat déle v silném dešti jednoduše proto, že voda v těchto případech pravděpodobně pronikne do boty částí kolem jazyka, nebo dírkami pro tkaničky. A mokré nohy asi nechcete.

Boty můžete nosit i chladnějších teplotách, ale nejsou zateplené, proto doporučujeme silnější teplou ponožku, abyste si i v mrazivém počasí udrželi nohy v teple.

 

Péče a údržba

Veganskou kůži otírejte hadříkem nebo kartáčem s teplou vodou a mýdlovým roztokem, poté osušte. Neumisťujte obuv do bezprostřední blízkosti zdroje tepla, může dojít k poškození materiálu. Pro opravdu lesklý vzhled můžete použít krém na boty.

 

barva černá
výrobce Wills Vegan Shoes
barva černá