JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.
  • 1 z 5
 

City Derbys

 

Prudce elegantní boty pro formální příležitosti. Z jemné italské vegan kůže, krásně zpracované a navíc prodyšné.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Na objednávku (7-14 dní)
Varianta
Běžná cena 2 450 Kč
Ušetříte - 950 Kč (–39 %) 950 Kč (–39 %)
2 450 Kč 1 500 Kč od 1 500 Kč
   
Značka Wills vegan shoes
Kategorie Pánské
 

Pokud váháte mezi 2 velikostmi, doporučujeme zvolit tu menší. Vzhledem k zužujícímu se tvaru boty je špička delší a je možné, že vám bude sedět dokonce o 1 velikost menší bota, než obvykle nosíte. Jestli si nejste jisti, jakou velikost zvolit, neváhejte nám napsat, přeměříme, poradíme.

  • Ušito z italské veganské kůže vyrobené z rostlin s použitím bio oleje získaného z obilí organicky pěstovaného v severní Evropě. Výrobeno v uhlíkově neutrálním procesu.
  • Prodyšné a voděodolné
  • Sytě červená podšívka a stélky z recyklované gumy

Will's používá k výrobě svých bot a doplňků vysoce kvalitní veganské usně a semiš, proto je péče o jejich výrobky opravdu snadná. Při kontaktu s vlhkostí na obuvi nevznikají skvrny a funguje bez problému i v mokrých nebo blátivých podmínkách.

Obuv je voděodolná. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v lehkém dešti, procházet mělkými kalužemi, mokrou trávou nebo trochou sněhu a vaše nohy zůstanou suché. Nedoporučujeme procházet hlubokým sněhem, loužemi, nebo zůstávat déle v silném dešti jednoduše proto, že voda v těchto případech pravděpodobně pronikne do boty částí kolem jazyka, nebo dírkami pro tkaničky. A mokré nohy asi nechcete.

Boty můžete nosit i chladnějších teplotách, ale nejsou zateplené, proto doporučujeme silnější teplou ponožku, abyste si i v mrazivém počasí udrželi nohy v teple.

Péče a údržba

Veganskou kůži otírejte hadříkem nebo kartáčem s teplou vodou a mýdlovým roztokem, poté osušte. Neumisťujte obuv do bezprostřední blízkosti zdroje tepla, může dojít k poškození materiálu. Pro opravdu lesklý vzhled můžete použít krém na boty.

Prosíme nepoužívejte impregnační a jiné ochranné prostředky. Nejsou určené k ošetření veganské kůže a mohlo by dojít k poškození materiálu. Jejich použití vzhledem k nepromokavosti samotného materiálu není potřeba.