JEDINÁ KŮŽE, KTEROU OPRAVDU POTŘEBUJETE JE VAŠE VLASTNÍ.
  • 1 z 3
 

Biker Boots

 

Robustní a odolné "motorkářské" boty. Jsou bez podšívky, ale s tlustší ponožkou vám budou sloužit parádně i přes zimu.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem
Varianta
Běžná cena 3 000 Kč
Ušetříte 1 500 Kč (–50 %)
1 500 Kč
   
Značka Wills vegan shoes
Kategorie Dámské
 
  • Ušito z italské veganské kůže s certifikátem Ecolabel, splňující pravidla Oeko Tex 100 a REACH
  • Prodyšné a voděodolné
  • Stříbrné spony s nastavitelnými pásky
  • Odolné a neklouzavé gumové podešve
  • Měkké PU stélky

Will's používá k výrobě svých bot a doplňků vysoce kvalitní veganské usně a semiš, proto je péče o jejich výrobky opravdu snadná. Při kontaktu s vlhkostí na obuvi nevznikají skvrny a funguje bez problému i v mokrých nebo blátivých podmínkách.

Obuv je voděodolná. To znamená, že boty můžete nosit po delší dobu v lehkém dešti, procházet mělkými kalužemi, mokrou trávou nebo trochou sněhu a vaše nohy zůstanou suché. Nedoporučujeme procházet hlubokým sněhem, loužemi, nebo zůstávat déle v silném dešti jednoduše proto, že voda v těchto případech pravděpodobně pronikne do boty částí kolem jazyka, nebo dírkami pro tkaničky. A mokré nohy asi nechcete.

Boty můžete nosit i chladnějších teplotách, ale nejsou zateplené, proto doporučujeme silnější teplou ponožku, abyste si i v mrazivém počasí udrželi nohy v teple.

 

Péče a údržba

Veganskou kůži otírejte hadříkem nebo kartáčem s teplou vodou a mýdlovým roztokem, poté osušte. Neumisťujte obuv do bezprostřední blízkosti zdroje tepla, může dojít k poškození materiálu. Pro opravdu lesklý vzhled můžete použít krém na boty.