VÝMĚNA

Pokud Vám vybrané zboží nesedí, nebo byste nakonec přece jen radši jinou barvu, nebojte se nám to říct. Napište nám na a domluvíme se na výměně, s ohledem na dostupnost Vámi vybraného náhradního zboží.
Náklady na dopravu zboží (poštovné) hradí zákazník.

Měněné zboží musí být nepoškozené, nepoužité (pouze v rámci zkoušení) a kompletní. U zboží nesundávejte cedulky, u obuvi v samostatné krabici zašlete i neponičenou krabici.

Pokud se jedná o výměnu za zboží v jiné hodnotě, není povinen prodávající vracet rozdíl ceny. (v tomto případě si prosím vyberte zboží v ceně rozdílu)

VRÁCENÍ

Do 14 dnů od převzetí zboží máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu, tj. zboží vrátit. Pro odstoupení do smlouvy můžete použít vzorový formulář (ke stažení zde), který nám zašlete na emailovou adres info@holycow.cz, případně poštou.
Nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, Vám vrátíme všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standartního dodání námi nabízený). Platba bude vrácena až po obdržení vráceného zboží, nebo prokážete-li, že zboží bylo již odesláno zpět. Vracené zboží musí být nepoškozené, nepoužívané, kompletní a v původním obalu (obuv v původní neponičené krabici).

Adresa pro výměnu/vracení zboží:

Holy Cow.cz
Eliška L. Prunarová
U Akademie 366/11
170 00  Praha 7