HOLY COW Vegan Boutique

Obchod pro vegany, vegetariány a všechny kdo chápou, že není potřeba se obouvat do kůže, když chcete nosit skvělý boty.

Vybíráme pro Vás věci, které vypadají a fungují přinejmenším stejně dobře, jako konvenční výrobky. Abyste si nemuseli vybírat, jestli nakoupíte podle svého vkusu, nebo svědomí.
Jediná kůže, kterou skutečně potřebujete, je vaše vlastní.

Wills London
Wills London je mladá londýnská značka vyrábějící městskou obuv a doplňky s čistým designem. Jejich boty šité z mikrovlákna jsou k nerozeznání od kožených jak na pohled, tak při nošení, protože jsou voděodolné, ale zároveň prodyšné a pohodlné. Nošením získají patinu a vydrží Vám roky. Šité v Portugalsku bez vykořisťování lidí, ani zvířat, certifikováno organizací PETA jako veganský výrobek.

                                                        

Bohempia je český výrobce bot z konopí, které jsou zkrátka parádní. Krásné, pohodlné, s ortopedickou stélkou, šité v ČR, takže jejich nákupem podpoříte lokální výrobu, s kaučukovou podrážkou. Bohempia je navíc jediná firma na světě, která z konopí dělá boty, což je s podivem, protože konopí je supermateriál- antibakteriální a antiseptické, saje 4x víc vody a vlhkosti než bavlna, má vysokou pevnost vlákna, takže dlouho vydrží a jeho pěstování je ve srovnání s bavlnou mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Zkuste je, jako první česká značka má Bohempia Vegan certifikaci organizace PETA.